Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Databáze >

SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL

SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL

Obrázek není k dispozici

Cena produktu SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL není známa.

 

Popis produktu SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL: SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL Open Licence (OLP - v tomto případě typ Open Business, resp. základní cenová kategorie NL = No Level) je multilicenční smlouva, která nabízí možnost... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL - popis

nahoru

SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL Open Licence (OLP - v tomto případě typ Open Business, resp. základní cenová kategorie NL = No Level) je multilicenční smlouva, která nabízí možnost získat licence softwaru a Software Assurance (SA) se slevou. Minimem u prvního nákupu je alespoň pět licencí v libovolné kombinaci produktů. Software Assurance se v tomto případě počítá jako jedna licence. Minimální množství pro další objednávku u smlouvy Open Business je již pouze jedna licence. Smlouvu OLP je možné otevřít i nabytím jediné licence typu "Per Procesor ", pokud se u daného produktu taková licence nabízí. Pro objednání OLP licencí je nutné zadat údaje o koncovém zákazníkovi, případně i "Autorizační číslo" platné licence koncového uživatele - pokud je objednávka na méně než pět licencí, resp. pokud se nejedná o licenci typu "Per Procesor". - Software Assurance (SA) je služba, která zákazníkovi umožňuje v průběhu trvaní smlouvy používat vždy nejaktuálnější verzi objednaného softwaru. Kromě toho přináší i další výhody, např. odborné školení (i elektronické), právo používat vybrané licence i na domácím počítači atd. - Lic/SA Pack = Licence + Software Assurance. - Academic Edition verze (AE) jsou určeny pro subjekty, které mohou nakupovat za výhodné ceny - pro školství a jiné vyjmenované typy organizací. - CAL (Client Access Licence) = klientská přístupová lincence pro uživatele (per user), či pro zařízení (per device).

Výrobce Microsoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, Slovníky, Vyúkové programy.

Nejlevnější SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL akční ceny - Levné SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SQL Workgroup CAL Lic / SA OLP NL AE Device CAL najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Databáze.


;