Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Databáze >

SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL

SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL

Cena produktu SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE Us... není známa.

 

Popis produktu SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL: SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL Open Licence (OLP - v tomto případě typ Open Business, resp. základní cenová kategorie NL = No Level) je multilicenční smlouva, která nabízí mo... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL - popis

nahoru

SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL Open Licence (OLP - v tomto případě typ Open Business, resp. základní cenová kategorie NL = No Level) je multilicenční smlouva, která nabízí možnost získat licence softwaru a Software Assurance (SA) se slevou. Minimem u prvního nákupu je alespoň pět licencí v libovolné kombinaci produktů. Software Assurance se v tomto případě počítá jako jedna licence. Minimální množství pro další objednávku u smlouvy Open Business je již pouze jedna licence. Smlouvu OLP je možné otevřít i nabytím jediné licence typu "Per Procesor ", pokud se u daného produktu taková licence nabízí. Pro objednání OLP licencí je nutné zadat údaje o koncovém zákazníkovi, případně i "Autorizační číslo" platné licence koncového uživatele - pokud je objednávka na méně než pět licencí, resp. pokud se nejedná o licenci typu "Per Procesor". - Academic Edition verze (AE) jsou určeny pro subjekty, které mohou nakupovat za výhodné ceny - pro školství a jiné vyjmenované typy organizací. - CAL (Client Access Licence) = klientská přístupová lincence pro uživatele (per user), či pro zařízení (per device).

Výrobce Microsoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, Pro děti, Vyúkové programy.

Nejlevnější SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL akční ceny - Levné SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SQL Workgroup CAL 2005 Win32 Sngl OLP NL AE User CAL najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Databáze.