Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > Databáze >

SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL

SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL

Obrázek není k dispozici

Cena produktu SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL není známa.

 

Popis produktu SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL: SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL Open Licence (OLP - v tomto případě typ Open Business, resp. základní cenová kategorie NL = No Level) je multilicenční smlouva, která nabízí možnost získat l... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL - popis

nahoru

SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL Open Licence (OLP - v tomto případě typ Open Business, resp. základní cenová kategorie NL = No Level) je multilicenční smlouva, která nabízí možnost získat licence softwaru a Software Assurance (SA) se slevou. Minimem u prvního nákupu je alespoň pět licencí v libovolné kombinaci produktů. Software Assurance se v tomto případě počítá jako jedna licence. Minimální množství pro další objednávku u smlouvy Open Business je již pouze jedna licence. Smlouvu OLP je možné otevřít i nabytím jediné licence typu "Per Procesor ", pokud se u daného produktu taková licence nabízí. Pro objednání OLP licencí je nutné zadat údaje o koncovém zákazníkovi, případně i "Autorizační číslo" platné licence koncového uživatele - pokud je objednávka na méně než pět licencí, resp. pokud se nejedná o licenci typu "Per Procesor". - Academic Edition verze (AE) jsou určeny pro subjekty, které mohou nakupovat za výhodné ceny - pro školství a jiné vyjmenované typy organizací. - CAL (Client Access Licence) = klientská přístupová lincence pro uživatele (per user), či pro zařízení (per device).

Výrobce Microsoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Multimediální software nebo Účetní software, Vyúkové programy, Pro děti.

Nejlevnější SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL akční ceny - Levné SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější SQL CAL 2005 Sngl OLP NL AE Device CAL najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Databáze.